ZMI 33W GaN Charger Mini در اصل همان شارژر شیائومی مدل Mi GaN Type-C 33W در رنگ سیاه است

Saturday، ۹ Esfand ۱۳۹۹

در اوایل این هفته ، شیائومی Mi GaN Charger Type-C 33W را در کشور خود ، چین ، در یک گزینه تک رنگ سفید راه اندازی کرد. چند روز بعد ، ZMI نیز همین محصول را به بازار عرضه کرده است اما در رنگ سیاه که

ZMI 33W GaN Charger Mini نام دارد و همچنین مانند شارژر Mi قیمت 79 پوند (12 دلار) دارد.

از نظر افراد بی اطلاع ، ZMI یکی از زیرمجموعه های شرکت شیائومی است. این شرکت به دلیل تولید پاوربانک و شارژرهای شیائومی مشهور است. از این رو ، جای تعجب نیست که ببینید یک شارژر مشابه با هر دو مارک تجاری ZMI و Mi فروخته می شود.

اگرچه این دو شارژر از نظر مشخصات و همچنین قیمت یکسان هستند ، اما از لحاظ ظاهری تفاوت دارند. مدل شیائومی براق و با رنگ سفید و متن"Xiaomi 33W" و محصول ZMI دارای رنگ مشکی (براق ، مات) با متن ‘33W است.

یکی از مشخصات ZMI 33W GaN Charger Mini با شماره مدل HA715 این است که تا 33W خروجی را پشتیبانی می کند.درگاه این شارژر USB Type-C است و همچنین با کابل USB Type-C به Type-C متصل می شود.

این شارژر با تمام تلفن های هوشمند و تبلت ها از جمله آیفون و همچنین iPad سازگار است. همانطور که از نامش پیداست ، از GaN (گالیم نیترید) به جای سیلیکون استفاده می شود بنابراین نسبت به شارژرهای معمولی با ولتاژ خروجی یکسان ، کوچکتر است. ابعاد شارژر جدید ZMI برابر با 30.4 * 30.4 * 34 میلی متر و وزن 50 گرم است.